McDonald's dod iespēju apvienot darbu un vaļaspriekus!

McDonald's lepojas ar to, ka šeit strādā lieliski cilvēki ar plašu interešu loku, kuriem patīk tas, ko viņi dara. Mūsu elastīgais darba grafiks ļaus tev apvienot darbu ar brīvā laika vaļaspriekiem. Mēs ticam, ka īpašības, kuras esi guvis sportojot, rakstot dzeju vai ceļojot, būs noderīgas arī tavā ikdienas darbā. Katrs mūsu darbinieks ar savu unikālo pieredzi veido mūsu lielo un spēcīgo komandu. Iespējams, tieši te tu atradīsi draugus un domubiedrus uz mūžu! Piedevām, katrs amats McDonald's attīsta vērtīgas pamatprasmes, kas tev vienmēr noderēs turpmākajā dzīvē un karjerā. Nepārtraukta apmācība un izaugsme ir ielikta mūsu DNS un tieši tas ir viens no iemesliem, kādēļ darbinieki izvēlas mūsu uzņēmumu kā savu pirmo darbavietu.

Mūsu kultūra

McDonald’s viss notiek ātri! Mēs augam un attīstāmies strauji, un ikdienā izmantojam tehnoloģijas un inovācijas, lai rastu jaunus risinājumus, kas atbalsta un palīdz kā  mūsu darbiniekiem, tā klientiem.

McDonald’s esam par vienlīdzību, elastību, iespējām m un attīstību. Mēs esam viens no demokrātiskākajiem, iekļaujošākajiem un dzīvespriecīgākajiem zīmoliem pasaulē. Tādēļ, lai arī McDonald’s darbinieki ir ļoti dažādi un viņiem ir daudz dažādu interešu, viņus vieno kopīga iezīme – liela deva pozitīvisma. Un priecīgiem darbiniekiem ir priecīgi klienti!

Dodies atklāsmju, attīstības, izaugsmes un sava potenciāla atklāšanas ceļojumā kopā ar McDonald’s. Sazinies ar mums jau šodien!