McDonald's® - tavo pomėgiai ir tavo darbas yra suderinami!

McDonald's® didžiuojasi galėdamas įdarbinti puikius žmones, mylinčius savo darbą ir turinčius pačius įvairiausius pomėgius. Lankstus darbo grafikas leidžia laisvai derinti laisvalaikio pomėgius su tavo darbu, o savybės, kurias įgijai užsiimdamas sportu, rašydamas eiles ar keliaudamas po kaimynines šalis, gali padėti tavo kasdieniame darbe. 

Čia tu būsi didelės ir stiprios komandos dalimi ir, kas žino, galbūt atrasi draugų ir bendraminčių visam gyvenimui!

Be to, kiekvienas darbas „McDonald's“ yra sukurtas tobulinti vertingus žmonių pagrindinius įgūdžius, reikalingus tolimesnėje karjeroje. Mokymai ir tobulėjimas yra mūsų DNR. Tai viena iš priežasčių, kodėl žmonės renkasi pirmąjį savo darbą pas mus.

Mūsų kultūra

McDonald's® restoranuose viskas vyksta greitai! Esame sparčiai besivystantis verslas, kasdien taikantis technologijas ir inovacijas, ieškantis būdų, kaip kasdien veikti taip, kad kurtume naudą savo darbuotojams ir savo lankytojams.

McDonald's® skatiname lankstumą, galimybes, lygybę ir tobulėjimą. Esame vienas demokratiškiausių, labiausiai įtraukiančių ir laimingiausių prekės ženklų pasaulyje. McDonald's® darbuotojai yra itin įvairūs ir turintys daugybę skirtingų pomėgių, tačiau juos vienija bendras bruožas – pozityvumas. Laimingi darbuotojai – laimingi lankytojai!

Leiskitės į savęs pažinimo, tobulėjimo, augimo kelionę su McDonald's®. Susisiekite su mumis jau šiandien!